زنان کار آفرین ایران

برگزاری کارگاه‌ آموزشی “بانوان؛ یاوران اقتصاد” با محوریت توجه به رفع مشکلات اقتصادی

مرکز تخصصی بانوان آفتاب کارگاه آموزشی “بانوان؛ یاوران اقتصاد” را به منظور توانمندسازی مربیان آموزشی، فرهنگی و ورزشی برگزار کرد.به گزارش خبرنگار معاونت امور بانوان اتاق بازرگانی، این کارگاه در چهار فصل زندگی ارزش آفرین، بانوی کارآفرین و نبایدهای کسب و کار، نقش زنان در رفاه و مدرسه و ثروت‌آفرینی و در نهایت تجربه منحصر به فرد زن بودن برنامه ریزی شده بود.
img_1234بر اساس این گزارش، کارگاه آموزشی”بانوان، یاوران اقتصاد”در سه موضوع پذیرش نقش مادری، مساله اقتصاد و خلاقیت آغاز به کار کرده که در حال حاضر بر مسائل اقتصادی متمرکز شده است.
گفتنی است بر اساس نیازسنجی صورت گرفته از بانوان در شهر اصفهان به وسیله این مرکز، خلاقیت به عنوان عنصر مورد نیاز بانوان شهر مورد توجه قرار گرفته؛ از این رو با توجه به شعار شهرداری اصفهان مبنی بر “اصفهان شهر خلاق”، یکی از اهداف خود را آموزش خلاقیت به مادران به عنوان سفیران خلاق در خانه قرار داده است.

شایان ذکر است این کارگاه به مدت دو روز یکشنبه و سه شنبه ۷ و ۹ شهریورماه و دومین دوره آن نیز ۱۳ و ۱۵ شهریورماه از ساعت ۸ تا ۱۲ در محل مرکز تخصصی بانوان آفتاب سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار شد .