شورای عالی بانوان

روز دختر بر دختران شهر  فیروزه ای مبارک باد

روز دختر بر  دختران شهر  فیروزه ای مبارک باد

شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار کرد:

شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی استان اصفهان در راستای گسترش همیاری اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی دختران و  در جهت پیشرفت روزافزون بانوان فعال استان ، طی دوسال گذشته همایشی با عنوان دختران شهر فیروزه ای برگزار کرد و دختران نخبه و فعال این استان را شناسایی و به عرصه علم و آگاهی معرفی نمود.

در همین راستا در سال های ۹۵ – ۹۶ شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)،تصمیم به انتخاب دختران نمونه استان گرفت.

این همایش که با هدف شناسایی دختران توانای شهر و تقویت پتانسیل های موجود در بین آنان با شعار باورهای طلایی شهر برگزار شد، این شورا دوسال در جهت شکوفایی خلاقیت، نوآوری و پرورش استعدادهای دختران با تلاشی مضاعف و همتی والا این شکوفه های باغ شهرمان را پرورش داد.

این گوهر های باغ زندگی آماده ورود به جامعه ای هستند که خود معمار آن خواهند بود و شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان بار دیگر ،همزمان با میلاد باسعادت فاطمه معصومه «س» وبه مناسبت روز دختر ،طی نشستی صمیمانه این روز را به دختران شهر اصفهان تبریک گفت .

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان در این مراسم ضمن تبریک روز دختر، آینده ای پر از تلاش و افتخار آفرینی را برای این عزیزان آرزو کرد وگفت: با توجه به موفقیت های چشمگیر قشر جوان در عرصه های مختلف؛ علی الخصوص بانوان، در سالهای گذشته ، سعی کرده ایم با رویکردی نو و نگاهی ویژه به آینده راهی جهت هدایت این استعدادهای شاخص بیابیم.

زهرا اخوان نسب ضمن اشاره به مشکلاتی که همیشه در زندگی وجود دارند،گفت: همیشه اصل موضوع را سرلوحه زندگی قرار دهید که مشکلات همیشه باید پلی شوند به سمت موفقیت شما، ما نیز سعی بر این داریم که همیشه در کنارتان باشیم و اگر طرح و ایده جدیدی برای شروع داشته باشید، با توجه به جلسه ای با سرکارخانم ابتکار و حمایت نهاد ریاست جمهوری تمام قد از شما عزیزان حمایت خواهیم کرد.

وی از برگزاری استارت آپی در حوزه زنان و دختران خبر داد وگفت:  زمان برگزاری این برنامه مهر ماه آینده خواهد بود ،اما تصمیم مهمی که در این خصوص اتخاذ شده این است که ، از ایده ها و نظرات شما عزیزان در اجرا و برگزاری استارت آپ استفاده نماییم.

دکتر اردشیر فرامرزی عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان به عنوان سخنران ویژه نیز در این مراسم ضمن تبریک روز دختر ، عنوان کرد:

انسان موفق همیشه با دیدن داشته های خود،پلی می سازد که مسیر موفقیتش را هموار تر کند.

فرامرزی اضافه کرد: خودتان را بپذیرید و با مطالعه در زندگی انسان های خودشکوفا ،راه های رفته ای که آنها را به سمت موفقیت سوق داده است ،ادامه دهید.

وی اذعان داشت: جایگاه و نقش دختران در اعتلا و رشد جامعه بسیار مهم است و با خودباوری و خودشناسی این قشر آسیب پذیر،،جامعه به سمت پیشرفتی روزافزون خواهد رفت.

در ادامه این مراسم دختران عضو شورای عالی بانوان گپ و گفتی دوستانه با یکدیگر داشتند و با خاطری خوش جلسه به اتمام رسید.

 

 

نظر دهید

برای نوشتن نظر اینجا کلیک کنید