فرهنگی و اجتماعی

فرزندان مادران شاغل در آینده موفق ترند

فرزندان مادران شاغل در آینده موفق ترند.

بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند.

آکاایران: بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند:

به نقل از مشکات برین فاطمه دوستی در دومین روز از دوره آموزشی توان‌افزایی مدیران زن چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سال گذشته یک دوره آموزشی توان‌افزایی برای سازمان‌های مردم‌نهاد زنان استان برگزار گردید که ۳۵ نفر از زنان سمن‌ها آموزش‌های لازم درزمینه شبکه‌سازی و تسهیل‌گری را کسب کرده و ۵ نفر از این سمن‌ها در دوره‌های ملی که در مرکز تشکیل گردید نیز شرکت کرده و آموزش‌های تخصصی به آنها داده شد.

وی با اشاره به اینکه دوره‌های تاب‌آوری در شهرستان‌های این استان در حال برگزاری است افزود: زنان کارمند اولین بار بود که در دوره‌‌های مشابه دوره آموزشی توان‌افزایی مدیران زن دستگاه‌های اجرای چهارمحال و بختیاری شرکت کردند.

بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند -آکا » بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند -آکا

آکاایران: » بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در دیگر دوره‌های آموزشی، آموزش برای مدیران پایه خانم در دستور کار است ادامه داد: این دوره شامل ۳۷ ساعت آموزش بود که ۱۲ ساعت حضوری و ۲۵ ساعت غیر حضوری است.

دوستی با تاکید بر اینکه منابع لازم در خصوص ۲۵ ساعت آموزش غیرحضوری در پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری بارگزاری می‌شوند، تصریح کرد: به نظر می‌آید که بانوان نیازمند دوره‌های آموزشی شبکه‌سازی نیز هستند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته بیشتر آموزش‌ها در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد بود و این کارگاه نیز به مدد و کمک یکی از سازمان‌های مردم‌نهاد است، یکی از اهداف این اقدام استفاده از ظرفیت‌ سازمان‌های مردم‌ نهاد است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری عنوان داشت: این قبیل گردهمایی‌ها می‌تواند به زنان ایده بدهد و کمکی در برداشتن گام‌های توسعه‌ایی باشد.

نظر دهید

برای نوشتن نظر اینجا کلیک کنید