فرهنگی و اجتماعی

فرزندان مادران شاغل در آینده موفق ترند

فرزندان مادران شاغل در آینده موفق ترند.

بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند.

آکاایران: بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند:

به نقل از مشکات برین فاطمه دوستی در دومین روز از دوره آموزشی توان‌افزایی مدیران زن چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سال گذشته یک دوره آموزشی توان‌افزایی برای سازمان‌های مردم‌نهاد زنان استان برگزار گردید که ۳۵ نفر از زنان سمن‌ها آموزش‌های لازم درزمینه شبکه‌سازی و تسهیل‌گری را کسب کرده و ۵ نفر از این سمن‌ها در دوره‌های ملی که در مرکز تشکیل گردید نیز شرکت کرده و آموزش‌های تخصصی به آنها داده شد.

وی با اشاره به اینکه دوره‌های تاب‌آوری در شهرستان‌های این استان در حال برگزاری است افزود: زنان کارمند اولین بار بود که در دوره‌‌های مشابه دوره آموزشی توان‌افزایی مدیران زن دستگاه‌های اجرای چهارمحال و بختیاری شرکت کردند.

بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند -آکا » بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند -آکا

آکاایران: » بانوان شاغل نیازمند دوره های آموزشی شبکه سازی هستند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در دیگر دوره‌های آموزشی، آموزش برای مدیران پایه خانم در دستور کار است ادامه داد: این دوره شامل ۳۷ ساعت آموزش بود که ۱۲ ساعت حضوری و ۲۵ ساعت غیر حضوری است.

دوستی با تاکید بر اینکه منابع لازم در خصوص ۲۵ ساعت آموزش غیرحضوری در پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری بارگزاری می‌شوند، تصریح کرد: به نظر می‌آید که بانوان نیازمند دوره‌های آموزشی شبکه‌سازی نیز هستند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته بیشتر آموزش‌ها در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد بود و این کارگاه نیز به مدد و کمک یکی از سازمان‌های مردم‌نهاد است، یکی از اهداف این اقدام استفاده از ظرفیت‌ سازمان‌های مردم‌ نهاد است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری عنوان داشت: این قبیل گردهمایی‌ها می‌تواند به زنان ایده بدهد و کمکی در برداشتن گام‌های توسعه‌ایی باشد.

نظر دهید

برای نوشتن نظر اینجا کلیک کنید

دومین استارتاپ ویکند بانوان

دعوت نامه حضور در استارت آپ بانوان

دعوت نامه حضور در استارت آپ بانوان