بخش خصوصی

دومین استارتاپ ویکند بانوان با همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن، کشاورزی اصفهان برگزار میشود

علاقه مند برنامه های استارتاپی با ما همراه شوید:

دومین رویداد استارتاپی بانوان اصفهان به میزبانی شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن، کشاورزی اصفهان برگزار میشود.

رویداد استارتاپی ( استارتاپ ویکند ) بانوان، یک رویداد آموزشی-تجربیست که در هفته جهانی کارآفرینی در ۲ روز متوالی در اتاق بازرگانی , صنایع معادن وکشاورزی اصفهان برگزار می شود.
در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، طراحان گرافیک، طراحان حرفه ای و طراحان گرافیک و همچنین کلیه افراد علاقه مند به راه اندازی کار و فعالیت های جدید، گرد هم می آیند تا ظرف ۴۸ ساعت ایده های نو و اثر گذار خود را برای جذب سرمایه گذاران مطرح نمایند، تشکیل گروه می دهند و هر تیم, ایده ای را اجرا خواهد کرد.
برنامه جهانی این استارتاپ تا بیش از ۴۵ هزار نفر از بیش از ۲۰۰ شهر شرکت کننده دارد که با ارائه ایده های فراوان به صورت تیم ورک با محوریت ایده پردازی و اجرا به رقابت می پردازند.

این برنامه بعدازظهر روز جمعه ۲ آذر ماه آغاز و بعدازظهر یکشنبه چهارم آذر همزمان‌با میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم ( ص ) خاتمه خواهد یافت.
در این برنامه شرکت کنندگان (۷۰ تا ۱۰۰ نفر در ۶ و ۹ تیم) همه در یک فضای مشترک قرار می گیرند.
قابل ذکر است :شورای عالی بانوان ،کد تخفیف ۵۰ درصدی ویژه اعضای اتاق بازرگانی باعنوان ( eccim-off50 )
،کد تخفیف ۳۵ درصدی ویژه دانشجویان با عنوان « stu-pro35 » در نظر گرفته است،متقاضیان می توانند با مراجعه به لینک زیر درمدت زمان باقیمانده جهت شرکت دراستارتاپ اقدام نمایند.

برای ثبت نام بر روی نوشته زیر کلیک کنید.

( دومین استارتاپ ویکند بانوان )

نظر دهید

برای نوشتن نظر اینجا کلیک کنید