بخش خصوصی زنان کار آفرین ایران

به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان همایش جایگاه و اهمیت زبان ها در اقتصاد جهانی در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

به همت شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان؛
همایش جایگاه و اهمیت زبان ها در اقتصاد جهانی در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
همایش جایگاه و اهمیت زبان ها در اقتصاد جهانی به همت شورای عالی بانوان در سالن همایش های اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد. علی اکبر سقایی مدرس دانشگاه در این همایش گفت: یادگیری زبان انگلیسی یک فرایند است که به تمرین روزانه و به برنامه ریزی نیاز دارد.
وی افزود:فردی که توانایی سخن گفتن به زبان های بین المللی دارد در اقتصاد بین الملل می تواند مشارکت حداکثری داشته باشد .
وی شبکه سازی بین المللی را یکی از ویژگی بارز یک فعال اقتصادی برشمرد و گفت:مهمترین بازار این شبکه سازی توانایی گفتگو و مذاکره با طرف های خارجی در کشورهای گوناگون است .
سقایی استفاده از علم و رسانه را منوط به توانایی دریافت آخرین رفرنس های بین المللی دانست و گفت:برای دستیابی به علم روز و استفاده از رسانه های تاثیرگذار بین المللی نیاز به یادگیری زبان اصلی تولیدکننده این محتوا را دارید و ترجمه نمی تواند منبع موثری در این زمینه باشد.
وی به فعالان اقتصادی پیشنهاد کرد و برای شخصیت و بنگاه اقتصادی خود پیوست رسانه ای تعریف کنند و تصریح کرد:استفاده حداکثری از رسانه ها بویژه شبکه های اجتماعی به توانایی برقراری ارتباط با مخاطبین را دارد .
وی در ادامه به ارتباط زبان انگلیسی و اقتصاد و روشهای نوین یادگیری پرداخت و گفت:فعالان اقتصادی می توانند با تلاش مستمر در یک سال به زبان انگلیسی مسلط شوند.

برای دانلود فایل های پاور پوینت این برنامه می توانید به لینک های زیر مراجعه فرمائید.

همایش جایگاه و اهمیت زبانها در اقتصاد جهان ۲۳ آبان ۱۳۹۷ پاورپوینت شماره ۱

همایش جایگاه و اهمیت زبانها در اقتصاد جهان ۲۳ آبان ۱۳۹۷ پاورپوینت شماره ۲

یک نظر

برای نوشتن نظر اینجا کلیک کنید

  • با سلام . جلسه عالی بود قرار بود به غیر از پاور پوینت چندتا کتاب را دکتر در سایت بار گداری کنند. لطفا فراموش نکنید